| anonim_4396 a întrebat:

Ce e asa special la saltelele de tipul Memory Foam Mattress?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In speranta ca totusi ai urmarit cateva filmulete pe YouTube cu "Memory Foam Mattress", si ca intrebarea ta este mai mult una retorica, voi dansa totusi pe acesta melodie. tongue Inainte sa raspund direct la subiect, as spune ca, foarte multe saltele moderne au in constructia lor spuma.Deci, un material sintetic.Acest material, in general, nu lasa corpul sa respire, dar s-ar putea ca unele marci sa aiba saltele ce-mi pot contrazice opinia.Personal, ma voi informa de saltele naturale, care sa aiba in compozitie fibre naturale, si confectionate manual, nu cu masini mecanice care sa distruga fluxul vibrational al acestora.Acum, un raspuns direct, la ce au special saltelele pomenite, ...strategia de marketing.Adica, s-a creat un produs, diferit din multe puncte de vedere de ceea ce exista deja pe piata in materie de dormitoare, si se face un tam-tam delicat, sa prinda la public. Un produs care nu era musai nevoie de el.Eh!, s-au creat locuri de munca, si concurenta, iar rezultatul, este o mana de oameni ce vor castiga bani frumosi de pe urma naivitatii majoritatii.Americanii sunt maestri in astfel de strategii. Iar, exemplele la indemana pentru noi sunt reclamele la produse pe canalele TV,..."Cumperi acum, si primesti bonus,...", sau, "Suna acum si vei beneficia de promotie pana la,...". Tot ce imi doresc, este sa nu aflu ca traiesc intre foarte multi oameni cu mintea ingusta.Cam atat.batting eyelashes tongue Nelamuriri? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tin minte locurile unde tragi besinile

Răspuns utilizator avertizat
| marcflo a răspuns:

Cum sunt alea?