| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Ce se mai poate face in gradina in afara de gradinarit?hee hee laughing Vreau idei! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, asta ramine de vazut, eu iau pentru orice eventualitate si coada de la coasa rolling on the floor Dar nu pricep cum vine aia "si pe urma batem cimpii" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

42 răspunsuri:
| tee a răspuns:

Poti sa-ti faci o mica oaza de relaxare, mai mica sau mai mare in functie de cat spatiu detii.
Ia-ti revista "Gradina mea de vis" si o sa gasesti in ea planuri si idei de amenajat gradina.
Acum e momentul sa incepi sa te ocupi de transformarea dorita. Acum se planteaza florile bulboase, butasii de trandafiri si pomii. Care toate au farmecul lor in gradina. Acum poti sa pregatesti o portiune de teren unde ai vrea sa pui gazon si ronduri de flori.
Iti trimit si cateva linkuri unde poti sa gasesti idei despre cum ai vrea sa arate locul tau de relaxare.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.gardenstar.ro/gradini.html
http://www.gardenstar.ro/lucrari.html
Aici ai mai multe poze si informatii utile...sa le rasfoiesti pe toate de la meniul de sus...

Sper ca te-am ajutat cat de cat...

daniela
| daniela a răspuns:

Sa te odihnesti, sa visezi, sa citesti o carte

daniela
| daniela a răspuns:

Daca mu sunt rasaduri de flori e buna si iarba... mai greu cu pamantul neafanat nu Bro?

| remus a răspuns:

Of... cate se pot face in gradina pe langa gradinarit... am facut un chiosc, pe timp frumos acolo ma relaxez, am instalat un bazin din tabla, vopsit negru, am tras apa de la fantina din curte, dimineata umplu bazinul si pe timp de vara am apa calda pentru dusuri, aici mi-am instalat curent elecrtric pentru, tv, radio, pc, seara aici stau pana tirziu in noapte, incercati sa faceti asa ceva si nu veti regreta...

auran
| auran a răspuns:

Sexul, vad ca deja este spus, mmm o piscina, o pista de alergat cu obstacole sau buda din fundul curtii...

auran
| auran a răspuns:

Adriana_sw33ty, nu cred ca ar fi o problema - ar fi un sex electrizant

| astertix09 a răspuns:

Poti sa iti amenajezi un coltisor numai al tau cu bancute, plante la ghiveci daca vrei sa experimentezi mai multe variante de decor, poti sa iti pui un gratar pentru intalnirile cu prietenii

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Vad ca v-ati distrat copios...Eu m-as bucura in fiecare zi de roadele muncii mele...Sa vezi cum cresc din mainile tale frumuseti de flori sau legume pe care sa le mananci apoi impreuna cei dragi... Ce poate fi mai frumos!
Apoi, in clipele de relaxare, as citi o carte alaturi de un ceai din plante...cafea nu am voie... Iubesc mult fotografia...cred as fotografia toate florile din gradina, gazele si schimbarile care le aduc anotimpurile... Mi-as dori din tot sufletul o gradina si sa fac ceea ce ti-am scris! Locuiesc la bloc! dar am o sansa cu parcul din spatele blocului si inca alte doua din cartier prin care imi petrec cateva ore saptamanal...

| mircea a răspuns:

Mergand pe aceiasi logica, in vie viesti, in livada livedesti si tot asa... E lunga? De ce nu amenajezi un aeroport?

| Vizitiul a răspuns:

Poti sa-ti faci casa cu usa in tavanhappy.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In afara de gradinarit, sex si gratar?
Jocuri de societate!

nony
| nony a răspuns:

Culegi..castraveti rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Daca nu sunt copti, mai cauti.winking
Ps.Culesul castravetilor poate avea diverse denumirihee hee

| I.Love.Football a răspuns:

Alergi (... faci sport "la aer")
activitati secundare : freci menta, tai frunze la caini rolling on the floor nu stiu altceva, ce sa nu tina de gradinarit

| Gabystelistu95 a răspuns:

Te mai joci in gradina.

| aysun a răspuns:

Sex

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nony si daca nu sunt copti? thinking ce mai culeg? rolling on the floor rolling on the floor

ps-am zis in afara de gradinarit! big grin laughing
@nony mai cauta idei laughing

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bro buna dimineata happy.....si daca nu avem rasaduri ce facem? thinking thinking rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bro pai ma pisca la...big grin rolling on the floor pe tine nu te pisca la...big grin rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@auran foarte electrizant laughing sa ma piste la fundulet...blushing ooops big grin
@bro si cum o sa se auda? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane buna ideewinking
@nony la catraveti cu tineeee! laughing i-a tot...asaaaa...nu lasa nimic! laughing nu e castravete dar seamana? thinking n'are nic' ia-l si pe'ala rolling on the floorrolling on the floor
@bro draga vrei sa-mi culegi si mie floricele? happy ...nu mai sunt? thinking hai pe campiiiii rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor atunci sa vezi ce o iesiii rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bro jur sa nu-ti ies din cuvantbatting eyelashes happy...si pe urma mergem pe campii? big grin laughing

| hapy a răspuns:

Un mic iaz cu pesti si stuf.vezi pe net ca sunt idei multe!

| covexrobu a răspuns:

Pai sa stai sa te prajesti la soare vara si iarna oameni de zapada.

| danbnz a răspuns:

Daca ai copii poti sa le amenajezi un loc de joaca...

| tim a răspuns:

Ma inviti pe mine? si doi fac mai multe in gradina, facem un copil, de lemn il sculptam, la ce te gandeai?!

| cristim24 a răspuns:

Plaja, sport, dragoste. Depinde de imaginatie. De exemplu poti sa faci roata sau spagatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un loc retras pentru odihna un foisor, vara la cafelutza la un somnic
http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:Q2jK2BG3J4UJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex printre rasadurile de flori rolling on the floor tongue