| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie vreun syte deunde pot sa descarc muzica?

Răspuns Câştigător
| love999 a răspuns:

Pai uite aici >>> http://www.flvto.com/
bagi linkul melodiei pe care vrei sa o descarci si ti se descarca

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Http://www.radiofly.ws/

| relian a răspuns:

Youtube acolo gasesti destule melodii. Poti downloada tot de pe youtube un program simplu cu care faci ce faci.Programul se numeste youtube downloader.Este legal odata ce youtube este un site legal si da oricui acest program.

| Bunocul a răspuns:

Http://www.filehost.ro/4017587/search_rar/ Este cel mai bun dupa parerea mea. Trebuie doar sa scrii numele melodiei intr-o parte la search si gata.

| BlackRoseeforyou a răspuns:

Ai putea incerca:
-fisierulmeu.ro
-fileshare
sau cauti melodia pe youtube ..copii linkul si intri pe:listen to youtube si dai paste acolo. happy