| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de gazulitele din ghivecele de flori am schimbat pamantul am pus pamant din comert?

3 răspunsuri:
| BEBE_6063 a răspuns:

Eu am vazut la bunica ca atunci cind schimba florile adaua si un graunte de usturoi, cica alunga gazele

| Reinkaos a răspuns:

Merge si cu zat de cafea happy

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

Gasesti la florarii diferite prafuri pentru ele.Depinde si ce fel de gazulite sunt. Du-te la o florarie si cei de acolo iti pot da mult mai multe informatii. Sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashes