| valeria4u a întrebat:

Cum scapi de soarecii din tavanul de rigips? Sunt eficiente aparatele cu ultrasunete?
Funda.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Unele sunt foarte bune, din cite am auzit, insa trebuie sa ai grija, eu am luat niste aparate de la o firma din Timisoara, si cu toate ca le-am pus, soarecii au ros tot ce aveam prin pod. Asta e, am tras teapa, si rusine sa le fie celor de la acea firma!, ca eu am pierdut din cauza lor o multime de lucruri si i-am facut pe soareci fericiti.

| akbaa a răspuns:

Ti-o spun sincer, doar prin moarte violenta, otraviti sau prinsi in capcane.

| homosapienbone a răspuns:

Otrava+pisica care mananca soareci. Soarecii cand simt miros de pisica isi vad de drum.

| radarcan a răspuns:

Sunt aparate care sunt eficiente. daca ai soarecii prin rigips se recomanda aparatele cu unde electromagnetice. ultrasunetele nu patrund prin perete. uite aici o gama de aparate:
http://www.einsecticide.ro/oferta~anti-soareci~60