| viorica_3607 a întrebat:

De ce nu poti fi popular

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intai, va trebui sa inveti sa stapanesti principiile relatiilor interumane --- aici poti afla, in forma sintetica, care sunt acele principii (sunt reliefate pe fond galben):http://www.scribd.com/doc/56649030/Dale-Carnegie-Secretele-Succesului
Aceste principii sunt rezumate din cartea "Secretele succesului" de Dale Carnegie --- ti-as recomanda sa o citesti in intregime caci este o carte buna si de mare ajutor multora! Cartea o poti lectura online de aici : http://www.scribd.com/doc/48379513/Dale-Carnegie-Secretele-Succesului
Lectura placuta!

| maradi3 a răspuns:

Simplu...fiindca tu esti fata si poti fi,cel mult"populara", esti de genul feminin asa ca, doar baietii pot fi populari!laughing

| ComputerGeek a răspuns:

Intr-o tara ca asta populare sunt numai personajele negative prin faptele care le fac, din pacate adevaratele valori nu sunt apreciate.

Răspuns utilizator avertizat
| SayCheesexD a răspuns:

Pai este o intrebare pe care multi si'o pun, dar nu stiu raspunsul.
Uite cateva variante;
1. Oamenii nu te plac. Poate esti tot timpul suparat, sau te porti urat, sau din orice alt motiv, nu te plac.
2. Esti MULT prea timid. De ce nu ai curajul sa o intrebi pe oamenii populari " Hey, sunt ____, pe tine cum te cheama? "
3. Esti prea inchis in tine.
Sper ca te'am ajutat putin (:

| Zangetsu a răspuns:

Ca nu esti cocalar

| DianaScorpio a răspuns:

Nu oricine e genul de om care sa fie popular.

| WTFuck a răspuns:

Nu stiu laughing trebuie sa stii sa t faci placut sa mai stai cugasca de baieti sa fii amuzant dragut si simpatic trebuie sa ai lipici la fete laughing) (adica sa te intelegi si cu ele) dar nu mai mult ca cu baietii ca o sa te creada fatalau

| bayazid_8704 a răspuns:

Pentru ca nu vrei sa fii!
daca tiai dori cu adevarat ai fi!