| skorpya a întrebat:

Dezumidificatorul: se merita sa cumpar unu? Recent am cumparat o garsoniera la demisol si am probleme cu mucegaiul. Ma gandesc sa cumpar un dezumidificator dar cel mai ieftin e 500 lei, chiar si la mana a doua preturile incep de la 350 lei. Oare merita sa cumpar unu? Oare
http://www.tocmai.ro/dezumificator-argo-deolo-11-2105041 9.html
e destul de bun? mentionez ca garsoniera are 23 mp cu baie cu tot.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu am avut unul din Praktiker, l-am prins la oferta si a fost foarte eficient in primul an. Apoi nu l-am mai folosit si nu mai functioneaza, probabil a pierdut freonul. De aceea iti recomand unul nou, pentru garantie, iar daca te intrebi de va avea efect sau nu, te asigur ca va avea.

| express11 a răspuns:

Da