| KateNoH8 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema, recent mi-am luat un scaun de birou negru din piele si l-am zgariat putin, putin mai mult, stiti ce pot face sa nu se vada asa de tare zgarietura sau sa o repar cumva. Multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Se poate doar estompand zgaraietura cu ajutorul unei vopsele pentru piele naturala--- cred ca, asemenea vopsea, se mai gaseste in sticlute mici, gata de folosit, la supermarket. Numai bine!

| solumaam a răspuns:

Incearca cu un marcker negru permanent, daca este doar zgarietura si nu taietura atunci sigur o vei rezolva!

| KIRK a răspuns:

Reparatia se vede.cu sigma neagra ai incercat? sau crema de pantofi?