| flower a întrebat:

Hello allhappy
Vreau sa imi renovez apartamentul si tot caut pe net ceva poze, idei.nimic interesant. Stie careva vreun site unde as putea vedea poze cu apartamente deja amenajate?!

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.imobiliareoradea.ro/......rt%201.JPG

nu am gasit pe net ideea mea de apartament amenajat dar o sa iti explic asa cum imi place mie sa fie...cam asa am si eu acasa: peretele dintre hol si bucatarie l-am spart si in locul lui a aparut un bar...pe perete o s apun niste dulapuri suspendate(am dat comanda, sa vina cumva pe oval, dupa linia barului)... din rogips am facut niste polite deasupra de bar ...si am cumparat niste scaune inalte!
sufrageria m-a salvat cu o canapea draguta de la Agache (au o multime de modele moderne si practice si toate au lada jos) ...pentru mai mult spatiu cred ca o sa optez si aici pentru corpuri suspendate sau un sifonier cu usi pliabile.
dormitorul e personalizat, prietenul meu a pictat pe tavan sistemul solar iar camera ste destul de simpla...si intr-o culoare neutra(crem)...nu uita ca foarte importanta este crmoatica!
sper sa ti-am fost de ajutor

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xibalba a răspuns:

Aici poti viziona catalogul Ikea (imi place mult magazinul si imi plac si ideile lor). http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/ikea_catalogue/RO/ Bafta la renovare!

| www a răspuns:

Nu, dar sunt o gramada de reviste la chioscurile de ziare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si aici: http://www.modstruct.ro/modele_case.php?album_id=16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa revin eu cu niste poze, sa fac rost de ele ca nu le am in posesiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot ajuta si cu idei si cum ai vrea sa-l faci suna la 0762340211 si nu o sa-ti para rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand... nu se poate amenaja un apartament pe "nevazute"winking. Amenajarile se fac in functie de configuratia apartamentului, de stilul de viata si de interesele celor care locuiesc in el... etc. Cel mai bine e sa te intalnesti cu un designer la fata locului, eventual si cu cei care se vor ocupa de amenajare ca sa-ti spuna daca pot pune in practica ideile designerului. Daca inca nu te-ai apucat de lucrare poti sa ma contactezi la 0763046285. Ma ocup si de design si de executiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua ai ai pe cineva care satil faca asa cum vrei u? Daca nu ai ma poti contacta pentru ca cu asta ma ocup cu amenajari interioare si ma poti gasi la nr 0721594281

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici www.mesteruldecorator.piczo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma numesc catalin sunt expert in amenajari interioare de 15 ani fac orice.tel. 0767281041, 0729638363 sunt o persoana foarte serioasa de aceea rog seriozitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am vazut anuntul tau si iti pot recomanda pe cineva. este vorba despre acelasi om care mi-a renovat mie apartamentul. deci este un meserias cum multi cred ca nu mai exista. mi la recomandat si mie cineva si este foarte bun. iti face asa cum doresti fara greseala, lucreaza curat si nu este deloc pretentios la bani. te intelegi cu el si ia foarte putin. daca vrei iti las numarul lui de telefon 0734404733. iti garantez ca mie mi-a facut apartamentul vis. merita sa vb cu el. si app. la terminare iti face si curatenie succes. eu zic sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nai gasit meseriasi eu lucrez in domeniul interioare elcetricitate, sapa, parchet, rigips, scafe din rigips, faianta, gresie, gleturi si am sa-ti dau si idei sa-ti iasa apartamentul frumos visat sunama la 0761168372

| flower explică:

M-am apucat deja.de vreo 3 saptamanahappy.mersi oricum

| baditaflorin a răspuns:

Aici iti poti face o idee, siteul este pentru o firma, miovidesign, dar ca idee poti sa te inspiri din vreun proiect facut de pe aici. http://feronerie-mobilier.com/main.php

| marian_4709 a răspuns:

Daca crei sa renovezi ieu lucrez in domeniu, am echipa cu care lucrez,punem gresie,faianta,zugraveli,parchet, decorative, E.T.C. dacavrei lista de preturii contacteaza-ma 0724722907

| averescu a răspuns:

Dupa ce te hotarasti asupra designului, este important sa-ti organizezi bine lucrarile. Iti recomand in acest sens targul de lucrari.ro.
Sper sa-ti fie de folos.