| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey! Cum se pregateste aracetul pentru amorsa?

Răspuns Câştigător
| Xployd a răspuns:

Hey..aracetul se pune direct in amorsa...dar depinde cum il cumperi..se gaseste special (combinat cu apa) sau daca nu pui tu cam jumatate din cantitatea respectiva de aracethappy...dar acum gasesti toate prostiile pe la magazine. poti cumpara totul dea gatahappy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai la un litru de aracet, adaugi 3-4 litri de apa.dar se gaseste si gata facuta sunt bidoane de 10 litri, acum tu stii cel mai bine cum stai cu bugetul.
O zi buna!

| foxsilver a răspuns:

Il combini cu apa.1/4 aracet si restul apa.

| zahy a răspuns:

Nu prea se mai practica cu aracet happy Amorsa din magazin este mult mai buna. Din cate am vazut se face un strac pe pereti tavan e un fel de cauciuc. asa am observat

| Dumitrache_Petrus-iulian_1983 a răspuns:

Depinde ce fel de aracet ai.In general se dilueaza suficient cat sa poata fi aplicat deoarece cu cat il diluezi mai mult cu atat ii scade puterea de lipire.In concluzie atat cat sa il poti aplica cu trafaletul fara sa lase dungi.