| raducristian1 a întrebat:

La ce pret m-as ridica cu o casa? Vreau sa imi fac o casa din bca cu mansarda si garaj de aproximativ 12m pe 8m. Daca se poate sa scrieti preturile pentru fundatie, ridicat si restul + la cheie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabrielPaladin a răspuns:

Daca ai terenul cu utilitati, in functie de nivelul finisajelor construirea te va costa intre 250euro/mp si 500euro/mp.
Acum in functie de totalul mp. pe care ii doresti fa calculul...

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pretul la o casa la cheie ar fi de la 350 euro/mp. La ce vrei tu, cam 35.000 euro.

| TheGodfather007 a răspuns:

Undeva la 15-20.000.
Detalii nu pot sa iti dau ca nu ma pricep si nu vreau sa te informez gresit, dar poti cere cateva detalii de la oameni care se acupa cu vanzare de material de constructii. happy