| Irinuk_5348 a întrebat:

Ma intereseaza un zugrav bun, dar si ieftin(Bucuresti). Nu dispun de multi bani, dar simt nevoia unei schimbari in dormitor.Imi puteti recomanda pe cineva? Multumesc,

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca, de cand s-a inventat varul lavabil si trafaletul, a devenit foarte usor sa-ti zugravesti singura asa cum iti place. N-as fi crezut nici eu, daca n-as fi incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 are dreptate. Si ai multe avantaje: scutesti bani, faci mai putina mizerie ca un "profesionist", te vei putea mandri cu realizarea si inveti ceva folositor. Daca nu ai pereti de indreptat, nu-i nici o filozofie. (bafta cu tavanul, insa big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0721 593 535. E foarte bun, serios si ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0741324389 INCEARCA vei fi placut inpresionata ce poate omul asta vorbele multe si sfaturi inutile saraciea omului eu sint prea sarac sa ma apuc sa fac investiti inutile tu?

| laurentiu2qq a răspuns:

Salut eu ati recomand cel mai ieftin zugrav si lucreaza si foarte bine si ar fi mai bine sa nu te apuci chiar tu. eu m-am apucat si am stricat mai rau da asta nu este treba mea eu am facut cu el si inca tin legatura cu el finca chiar mi-a placut cum mi-a facut si daca vrei pot sati trimit niste poze cu ce a facut el ma mine acasa si ai sa te comvingi singur numarul lui de tel 0761533831 iti urez un mult succes

| zugravcuexperienta a răspuns:

Da stiu un zugrav extraordinar de bun meserias e foarte punctual are simtu umorului pretu e negociabil face lucrari de calitate si il recomand la toata lumea il cheama sorin si nr de tel este 0768053803 incearca si ai sa te convingi nu ai nimic de pierdut pa ma bucur daca tem ajutat cu ceva paaa.