| cocosmaq a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu o adapapatoare pentru iepuri.
As dori si eu niste idei pentru un niplu de adapatoare iepuri.Nu vreau sa cumpar si ma gandeam ca poate aveti niste idei.O imagine: http://www.salcamprod.ro/......epuri-166/
Funda+VOT

Răspuns Câştigător
| hunea a răspuns:

Eu am cumparat din comert, de la magazinele de specialitate si costa in jur de 8-9 lei am inteles ca nu vrei sa cumperi dar incerc sa-ti explic poate iti poti face la fel e un fel de sticla cam de jumatate de kg sau un pic mai mult cu capul in jos iar de la dop iese un tubulet care are o biluta de fier ce impiedica apa sa iasa curge doar cand e atins, respectiv cand dau iepurasii cu limbuta, este foarte practica, a si era sa uit are in partea de sus o gaica si un fel de sarma sa se poata agata de cusca, sper a am fost de folos

3 răspunsuri:
| cocosmaq explică:

Nu vreau sa spun sa fac una acasa nu sa cumpar