| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Merita un iPhone 4s replica cu 150 de lei? Raspuns detaliat.

4 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

Nu merita. Dar daca il vrei doar ca sa faci impresie si sa vorbesti la el sa spunem ca e ok, din celalalte puncte de vedere e varza: camera, wi-fi (mare noroc ai daca o sa se conecteze vreodata) procesor slab...etc

| AlinaMaricescu a răspuns:

Mai bine cauta unul original

| Sebi200000 a răspuns:

Nu, nu merita pentru ca se va strica foarte repede si iti va face proble : nu mai merge taciscrim-ul, nu mai raspunde la comenzi, nu iti mai merg jocurile etc. Daca vrei un telefon bun alege unul de la Samsung, LG, Allview.

| Droopy_Roxi_1995 a răspuns:

Pai are Fratele meu iphone4s si zice ca e cel mai prost telefon pe care l-a avut pana acum. Dar daca chiar il vrei poti sa il iei. Eu am Samsung star 3 si abia astept sa scap de el.