| TheRobot a întrebat:

Pai...am comandat sambata ceva de pe site-ul Media Galaxy...cum au fost sarbatorile Pascale doar astazi am primit mesaj ..Si aici vin intrebarile: 1.De ce in mesaj scrie comanda ALTEX cand eu am comandat de la Media Galaxy?
2. Daca am primit mesaj de la curier inseamna ca o sa vina astazi?

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

1. Media Galaxy este detinut de Altex
2. De obicei, mesajul de la curier te anunta ca "astazi in intervalul orar 10-14". Daca nu au spus ceva asemanator, inseamna ca doar au preluat comanda.