| StillXo a întrebat:

Vreau sa imi fac camera mea si nu am nici o idee cum sa o fac laughing.O sa schimb toata mobila culorea la pereti absolut tot o camera noua big grinbig grin si as vrea sa fie ceva diferit cu niste desene pe pereti sau tapete sau asa ceva big grin si nu stiu ce culori sa fac mobila pereti tapete etc... daca aveti idee niste site-uri astept

Funda pentru cel mai bun happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Pai puneti si tu niste tapete cu sistemul solar, planete, galaxi, stele si moblila poate un albastru sau negru si mai multe culori.dar doaca iti place astronomiabig grin.

| crisaior a răspuns:

Buna! exemple foarte dragute pentru camere mai tineresti gasesti la Casa Magica http://www.casamagica.ro/casa/camere-copii-tineret/