| Bauer a întrebat:

Salut,

Stie cineva cum as putea sa trimit prin curier rapid, niste plante in ghiveci (aloe vera), fara sa imi ajunga la destinatie rupte sau cu ghiveciul spart?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu fan curier

| AlexandrulS a răspuns:

In nici un caz cu un curier normal, cu fan curier ajunge coletul in 24 de ore in toata tara dar mai ales acum sunt temperaturi de 40 de grade in dube si nu cred ca o sa reziste si SIGUR ajunge in mai multe bucati si planta si ghiveciul dar cred ca nici nu iau asa ceva ...trebuie intrebat. Stiu ca exista un curier special pentru flori dar costa mai mult poate chiar nu merita daca vrei sa vinzi. Sau mai exista posibilitatea sa cauti pe cineva sa iti ia planta la „ocazie" cum sunt astia care merg intr-un oras anume si pun anunt pe net daca mai merge cineva in acelasi oras sa poata imparti pretul drumului.