| bogdan555 a întrebat:

Am o problema.Am o masina de spalat arctic c1000a si atunci cand o pornesc se invarte o data si apoi se opreste...eu cred ca e de la rezistenta dar nu sunt sigur...stie cineva care este cauza?funda +vot

Răspuns Câştigător
| luncasu a răspuns:

Ai tensiunea mica la curent am patit-o si eu si m-am mutat pe alta faza happy

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca era rezistenta defecta, spala doar cu apa rece...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai cartea tehnica, unde gasesti explicatia avariilor ce pot aparea la masina ta de spalat (de la pagina 26):
http://www.scribd.com/doc/19262351/C1200A-Manual-de-Utilizare

| Casian_Gabi_1987 a răspuns:

Am si eu o problema asemanatoare cu masina mea de spalat! daca ati gasit vreo cauza?