| anonim_4396 a întrebat:

Sora mea merge la bucuresti la facultate. A inchiriat o garsoniera confort 1 care are un balcon mare, o bucatarie mica, dormitor nu foarte mare nici foarte mic sufrageria la fel ca si la un apartament baia mare debara.Acum ea nu stie cum sa o mobileze pentru 3 persoane fiidca acolo mai stau inca 2 prietene de ale ei. Puteti sa imi dati niste idei cu care sa o ajut. Ea vrea ceva mai modern cu bucatarie e mai rau in rest e bine

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea sa isi ia strictul necesar nu merita sa investeasca ceva pentru cativa ani petrecuti acolo. Daca are bani si isi permite e alta treaba sau daca contribuie toate 3. Dar daca se cearta cum impart bunurile?

| mioara a răspuns:

Daca bucataria este mica pune dulapuri suspentate se face loc.

| Dianna_8523 a răspuns:

Ei bine cum adica garsoniera cu dormitor si sufragerie? Asta nu e ap cu 2 camere? happy

| princessmary a răspuns:

Pai ceva pentru fete. poate lear placea la toate 3 sa vada ca camerele is vopsite in roz cu o mobila usor deschisa la culoare si in bucatarie ar fi frumos un crem cu tente de blue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai merita pentru 4 ani de facultate? sau 3? la Ikeea sunt dulapuri moderne superfrumoase si extraordinar de ieftine.Omasuta de scris 50 roni, un dulap cu 2 usi 120 roni, un sifonier din lemn 240 roni, dar nu cred ca merita sa cumpere prea multe pentru un timp atat de scurt.