| αиdяαdα a întrebat:

Ştie cineva cu ce pot scoate vopseaua de păr din mochetă? big grin
Am încercat cu diverşi detergenţi puppy dog eyes
Help?
Dau fundă.
kiss

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

Pai eu stiu ca, culoarea de par se docoloreaza cu apa oxigenata
ma gandesc ca se duce si vopseaua tot cu aia
sau cu decolorant de par bafta :*

8 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Mersi de fundita :X

| SmileToMe a răspuns:

Iti iei alta mochetalaughing

| αиdяαdα explică:

@ :-x Să creşti mare!

| αиdяαdα explică:

@ SmileToMe: Şi asta îi o treabă! laughing mersi de sfat.

| qMonsterrr a răspuns:

Pai exista un spray care scuate orice pata de la Amuway se num Prewash... intra p siteul lor si comanda un spray d asta big grin succes:*

| Extravaganta a răspuns:

Nu cred ca mai iese. Trebuia sa-l speli atunci cand s-a murdarit

| TrollingTroll a răspuns:

Eu iti recomand Wash&Go sau Head&Shoulders pentru prospetime.

| HottyGirl a răspuns:

Pune apa calda de 100 grade, pune vanish si freak bine cu un burete de sarma