| dy a întrebat:

Stiti pe cineva interesat sa inchirieze(ia in chirie) apartament de 2 camere mobilat, dotat, in Drumul Taberei chiar linga strand, stradal? La pretul momentului, dar vreau sa fie persoane serioase, m-am lovit de niste turci...pe care i-am dat afara la 2 luni si i-am luat prin agentie imobiliara! Nu cred ca vreti sa stiti... Multumesc!

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Salut! Poti sa incerci pe www.anunturi.ro sau poti sa pui afise la Facultati, sunt multi studenti acum care vor sa stea in chirie. ar putea sa locuiasca chiar 4 studenti in 2 camere. dar daca vrei ca sa gasesti clienti rapid pune un tarif acceptabil, uman si de bun-simt nu cum fac ceilalti in capitala care pun preturi la chirii de 400-500 de euro...
Succes!

| dy explică:

Ms pentru raspuns! Eu vreau pur si simplu sa ma asigur cat pot ca nu bag iar in casa persoane puse pe... distrus munca altora! stiu ca exista oricum un risc daca vrei sa inchiriezi, dar incerc sa fac riscul cat m mic! Ms oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si care-i pretul actual?