| andreib3 a întrebat:

Vreau sa trimit niste flori in Germania.Trebuie sa apelez neaparat la o florarie care trimite sau pot sa fac eu buchetul si sa-l trimit printr-un curier( cargus/fan/nemo etc.)?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, cam greu de facut asta mai bine cauta o floraria acolo care sa faca livrarea nu? Sau sa apelezi la un prieten care sa faca pe intermediarul, nu cred ca florile ar rezista pana acolo!

| IF88MDL a răspuns:

Pune semintele florilor din care vrei sa faci buchetul ca pana ajunge in Germania infloresc laughinglaughing

| argebit a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa le trimiti tu, gandeste-te ca sunt mii de servicii de acest gen, exact asta le e rostul, gasesti un site in apropierea destinatiei. Asta e modul in care faci astfel de cadouri, comanzi si platesti de aici si se ocupa ei acolo, local, cu un bilet pe care scrie din partea ta.