| gabriel10 a întrebat:

As vrea sa incep sa ma uit la naruto dar nu stiu ordinea exacta. Poate careva sa-mi explice si mie cu care sa incep, sa continui si tot ce trebuie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Seria Naruto e împarțită in doua:
-prima serie este Naruto(terminată 220 episoade si tradusă complet in română pe anime.kage.ro la categoria anime).
- a doua serie si ultima pana in prezent este Naruto Shippuden cu 264 de ep pana acum.(un ep apare in fiecare joi)
Seria Shippuden este continuarea seriei Naruto, iar in ea personajele sunt mai mari(in prima serie aveau 12 ani, iar acum au 16)
Ambele serii poți sa le vezi online in româna pe anime.kage.ro sus la categoria anime de pe bara. Mult succes si vizionare plăcută!

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Uita-te aici: www.animekage.com
fundita?

| IAmAFreak a răspuns:

Nu inteleg, cum adica nu sti ordinea?! Te uiti la Naruto ep 1, apoi ep 2, 3 si tot asa pana pe la 200 si ceva (nu mai stiu exact, 250, sau mai mult), dupa care incepi Naruto Shippuden.
Daca vrei sa te uiti cu subtitrare in romana viziteaza Anime Kage (sper ca nu-i problema cu reclamele)

| thestorm a răspuns:

Poi cauti Naruto mai intai sezonul 1 episodul1 partwa 1, episodul 1 partea 2, ... sezonul 2 episodul 1 partea 1, episonul 1 partea 2, ... tot asa te-ai prins?

| thestorm a răspuns:

Fiecare episod are cateva parti si fiecare sezon are cateva episoade si le cauti pe rand