| RorySan a întrebat:

Buna am si eu o intrebare
voi cum faceti, sa va alegeti sa va uitati la un anime?

4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Cer pareri de la prieteni, ma uit la un AMV din acel anime, eventual ma uit la niste poze si incerc primul episod! happy

Sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut unul pe wiki, ma uit la gen, dupa caut poze sa vad grafica.

| Sakura13574 a răspuns:

Sincer, uneori ma iau dupa ce se mai aude. Adica daca vad ca multe persoane se uita la un anumit animeu, il incerc, sa vad ce este asa special cu el. Dar, in general, ma uit la poze si descrieri. Adica, daca imi place descrierea unui animeu(o scurta povestire) il vizionez. Daca imi place felul cum sunt desenate personajele, il vizionez.

| Barb0Senpai a răspuns:

Buna! Prin recomandari cel mai mult, dar la un momet dat ajungi sa recomanzi tu, si atunci ma uit pe youtube la topuri si vad ce nu am vazutwinking