| EvM a întrebat:

Am văzut mai demult o secventa dintr-un desen animat și nu mai știu cum se numește, ar putea sa mă ajute cineva care știe despre ce desen este vorba? Era cu un copilaș care s-au pierdut de familia sa și cu un dragon care la fel că și copilasul, se pierduse de familia lui. Și s-au întâlnit și au călătorit împreună până și-au găsit familiile. Știu că la un moment dat comunicau intre ei desenând pe pământ ceea ce voiau să spună. Ofer funda celui care știe numele desenului

2 răspunsuri:
| Alexking1234 a răspuns:

Bunul Dinozaur este un film desen animat asemanator cu ceea ce ai spus

| Alexking1234 a răspuns:

Bunul Dinozaur este un film desen animat asemanator cu ceea ce ai spus si este foarte genial