| ToxiikGirl a întrebat:

As vrea sa stiu ce credeti despre faza asta:In penultima ora sa facut un circ in scoala, si sau dus cativa copii de la mine din cls si au mai ramas 10.Noi am gasit un soarece mort si am zis sai facem o farsa unuia di ce plecati la circ, si am ales o fata care este si "sefa clasei" care avea penarul pe banca.Si i-am bgt soarecele in penar iar dupa aia l-am inchis.Cand au venit de la circ noi astia de ramaseseram in clasa neam strans pe langa banca ei sa vedem ce fata face cand vede soarecele.Si sia deschis penarul sasi bage creioanele si cand a vazut soarecele mort a inceput sa zbiere si a fugit pe coridorlaughing)). Deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Ștrundfărd a răspuns:

Foarte tare. love struck Fundă? :$

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Iar ai uitat sa iti iei pastilele?

| MyDestiny a răspuns:

rolling on the floor
Ce idee amuzata

| ToxiikGirl explică:

Nu doar eu Toti cei ramasesera in clasa!

| Diiiiaaaa a răspuns:

Super tare. ai niste idei traznite in sensul bun

| selly_9145 a răspuns:

laughing draguta farsa

| cristian54 a răspuns:

Ce copii nebuni...dar e tare faza la fel am facut si noi numai ca noi am faku cu viermi dar nu erau morti si am facut la o profa...

| nicktoon a răspuns:

Buna imaginatie ai...asta cred!