| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la Boomerang la,, Cutiuţa cu surprize Boomerang: Tom şi Jerry se dau în spectacol" care a inceput la ora 10:45. Au fost mai multe episoade la rand. Toate episoadele erau cu niste vrajitoare si o salamandra portocalie. As vrea sa ma ajutati sa gasesc un episod, nu stiu cum se numeste. era vorba despre o carte cu vraji mov care vorbea. dupa episodul asta a urmat unul "gravi-tom".
As vrea sa-l gasesc pentru ca am vazut ceva in episod, ceva care mi-a atras atentia.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Http://tv.acasa.ro/......spectacol. Iti arata aici toate episoadele care s-au dat atunci. Vezi tu care din ele e. Bafta!

| IonutValentin14 a răspuns:

Acel episod era despre Mama vrajitoarelor, dar nu mai stiu sigur cum se numea dar cand o sa-mi aduc aminte o sa-ti spun.Promit