| Sabynaioana370 a întrebat:

Buna sunt în clasa 5 și duminica este balul bobocilor cine mă ajuta cu o prezentare foarte comica? DAU FUNDAwinking

1 răspuns:
| dominik1211 a răspuns:

"Se pun absente la acest bal, sau am venit degeaba?"
"V-as spune o gluma, da pacat ca nu stiu una destul de buna, asa ca va las cu una proasta: Știi poezia cu sertaru'? Ma ridic din pat, trag sertaru, imi iau ochelarii, trag perdeaua vad bascula, cipcirip manca-mi-ai supa"
"Povesti din folclorul maghiar"
Nu sunt cine stie ce astea, dar sunt doar niste idei. Nici nu cred ca sunt adecvate pentri clasa a 5-a, dar de aici te descurci tu.