| gabriel_9090 a întrebat:

Buna tpu.am o intrebare am sters din greseala cosul ala de gunoi dic calculator stti la ce ma refer sper si nu mai stiu cum sa il bag iar ma puteti ajuta va rog foarte mult.

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Click dreapta pe desktop >> Personalize >> Change Desktop icons si acolo bifeaza Recycle Bin

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cum ai reusit sa faci asta?

| Zangetsu a răspuns:

Aoleu ce ai facut. tu sti ce se intampla daca stergi recycle bin? cand ii dai delete acesta va incerca sa se stearga pe sine si o sa creeze un ciclu care se repeta la infinit si iti va praji placa de baza. am facut si eu asta odata, doar o data!

| Arculet a răspuns:

Dash rasp la intrebarea ta...pe windows vista si 7 iti apare delete la recycle bin...la windows xp nu-ti apare