| andreimessi a întrebat:

Buna tpu.Ma poate lamuri si pe mine cineva cum sta cu difuzarea sezonulu 2 din scooby doo si echipa misterelor pentru ca vad k de la ep 15 numai difuzeaza in continuare celelalte episoade ci da reluare.Se vor difuza celelalte anul viitor?

Răspuns Câştigător
| mirelutza21 a răspuns:

Celelalte episoade nu au aparut incathinking Nu sunt pe niciun site si nu au fost vizionate niciunde in lume deocamdatawinking, insa anul acesta cred ca vor aparea urmatoarele si odata ce vor aparea vor fi dublate in romana si puse pe cartoon network in continuarehappy

2 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

E simplu repeta de cateva ori aceleasi episoade pana se gandesc creatorii cum sa fie urmatoarele episoade big grin sper ca te-am ajutat.

| IAliveInHell a răspuns:

Pai o sa ne tina in suspans cum s-ar zice.Adica pregatesc episodul final iar intr-o zi o sa il bage la cartoonnetwork cinema. Sper ca ti-am fost de folos.