| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Bună TPU, ştiu că anime-ul Lovely complex a fost făcut după un manga
Cum se numeste manga-ul şi o pot cumpăra şi în limba română?
Fumda

1 răspuns:
| Hyourinmaru a răspuns:

Vrei cam multe. Nu cred ca exista manga in romana de cumparat. Gasesti doar pe site-urile care traduc. Si manga dupa care s-a facut Lovely complex se numeste Lovely complex (dăă). Nu stiu daca e tradusa pe vreun site, dar eu iti recomand sa citesti in engleza. Uite un site
http://mangapark.me/manga/lovely-complex