| JiTerra a întrebat:

Care este personajul anime feminin preferat? Dar masculin?

37 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai eu am doua personaje preferate feminin si masculin din acelsai animeu. Din Lovely Complex imi place de Otani si de koizumi.happy. Tie ce-ti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vizionez naruto personajele care imi plac sunt sakura haruno si naruto

| JiTerra explică (pentru Konata):

Pai baieti ar fi: Sesshomaru[inuyasha], Sasuke/Kimimaro[naruto], Natsuru[kampfer] - nu pot alege unul...
Iar fata: Shizuku Sango[kampfer]

| Konata a răspuns (pentru JiTerra):

Frumos love struck.

| positivity a răspuns:

Ar fi o nedreptate să aleg un singur personaj masculin/ feminin, pentru că sunt multe personaje care-mi plac.
Dar să vedem, ca personaj masculin, Naruto Uzumaki va rămâne mereu baza (anime "Naruto"), iar pe lângă ar mai fi Usui Takumi (anime "Kaichou wa Maid-sama") şi L (anime "Death Note"). Îi ador pentru că fiecare știe ce vrea, şi nu renunță niciodată.
La personajele feminine, Sawako Kuronuma (anime "Kimi ni Todoke") este personajul care are o personalitate la fel ca a mea, acea fire timidă, care vrea să-şi facă prieteni dar nu poate, mă descrie perfect.
Iar pe un al doilea loc se află Enma Ai (anime "Hell Girl"), care posedă o parte rece a mea. Mă descrie.
Iar eu sunt combinația dintre Sawako şi Enma. Două personaje diferite care se luptă în interiorul meu.
Scuze că nu am ales doar un personaj.

| ChalkOutline a răspuns:

Personajul feminin preferat este Chrome Dokuro din KHR, iar cel masculin Inuyasha din animeul cu acelasi nume.

| JiTerra explică (pentru positivity):

E ok ^^ nici eu nu am putut alege un personaj masculin preferat >.> blushing

| EXKasual a răspuns:

La mine eprsonaj feminin preferat este
Eureka din animeul Eureka 7iar masculin Renton din acesai anime

| irbis a răspuns:

Personajul feminin preferat este probabil CC din Code Geass. Masculin e Lelouch tot din Code Geass, sau Kamina din Tengen Toppa Gurren Lagann.

| Lynna a răspuns:

Pai cand eram mai mica facusem o pasiune pentru Sasuke ( din Naruto)

| YusukeUrameshi a răspuns:

Personaj masculin:Son goku (Dragon ball Z/GT)sau Yusuke(yu yu hakusho)
Personaj feminin:Kagome(inuyasha) sau Sakura(naruto)

| NomGol a răspuns:

Pai masculin ar fi Usui din Maid-Sama si feminin Sakura din Naruto^^

| Buffulete a răspuns:

Ma uit la multe anime`uri, dar... la aceasta intrebare aleg: Nagisa (Clannad)si naruto.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hei din Darker than black ca personaj masculin si Yuki din Tsuritma(ma aseman extrem de mult cu el la caracterlaughing).
Uhm, personaj feminin preferat nu cred ca am.Nu m-a fascinat niciunul pana acum.

| Minato1 a răspuns:

Baiat:
-Minato si Shikamaru (Naruto)
-Yoh Asakura si Ryo (Regele Shaman)
-Uryū Ishida (Bleach)
Fete:
-Kushina si Hinata (Naruto)
-Tamao (Regele Shaman)
-Rukia Kuchiki (Bleach)
Cam atat cred dar al tau care ii?

| SirOne a răspuns:

Masculin ar fi: Nara Shikamaru
feminin ar fi : Ino Yamanaka
din Naruto Shippuden

| mAnGalvr a răspuns:

Hmmm...
Personajul feminin preferat ar fi Erza Scarlet (Fairy Tail).
Personajul masculin pe care il prefer este Xerxes Break (Kevin Regnard ) din Pandora Hearts.

| Didyshor29 a răspuns:

Dintre personajele feminine cred ca ar fi,, Tsunade" [din Naruto Shipuuden], iar personaj masculin,, L" [Death Note]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminin: Mai (Yugioh)
Masculin: Yusuke (Yu Yu Hakusho).

| MadalinaElly a răspuns:

Personajul feminim clover din spioanele.

| JiTerra explică (pentru Didyshor29):

Imi place cum gandestismug imi place L nu la fel de mult ca Light dar imi place, iar tsunade e preferata mea din naruto :]] + temari

| JiTerra explică (pentru Minato1):

Baieti: Sasuke, Kimimaro [naruto], Natsuru [Kampfer]
fata: Shizuku [Kampfer]

| Didyshor29 a răspuns (pentru JiTerra):

laughing light nu prea imi place thinking cu toate ca planul lui pentr,, lumea perfecta" parea interesant laughing, tot L mi se pare mai deosebitlaughing+ ca imi place cum are parul rolling on the floor))

| Victor7boy a răspuns:

Buna! Din Naruto:
Feminin:Sakura (este aproape la fel ca Tsunade)
Masculin:Naruto(cel mai bun din satul konoha dupa mine...)

| HonneOnna a răspuns:

Paai din acelasi anime, Nana, cred ca cel mai mult imi plac Nana si Renwinking

| JiTerra explică (pentru Didyshor29):

rolling on the floor la inceput si mie de aia imi placea de L da apoi am zis ca mai mult kira =]] + imi place rasu lui de dement

| Didyshor29 a răspuns (pentru JiTerra):

laughing)) imi dai si mie id-ul tau?happy

| JiTerra explică (pentru Didyshor29):

L-am lasat la mesaje tongue

| Didyshor29 a răspuns (pentru JiTerra):

Mc:* big grin

| JiTerra explică (pentru Didyshor29):

Np ^^