| lolgirl a întrebat:

Cat de mult ati bait de revelion si cum ati petrecut?

5 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Esti beat de la revelion ca vad ca n ustii sa scriilaughing. (scuze am glumithappy )

| Lucinca a răspuns:

Esti beat de la revelion ca vad ca nu stii sa scriilaughing. (scuze am glumithappy )

| Yummi a răspuns:

`BAIT`straight face?! pe bune? tu cred ca inca esti beata de la revelionrolling on the floor

| BRG a răspuns:

Cred că tu ai băit mult de tot, de ai uitat cum se scrie corect adică băut.

| Anonimul3315 a răspuns:

Am baut vreo 2 bidoane de suc siam fost la verisormiu si aproape ca i-am devastat casa singurul lucru care mia trebuia sal facem era sa chemam un buldozer sai demolam de tot blocul.