| DanaX a întrebat:

Cateva replici amuzante de la Bendeac ( "In Puii Mei" )? :]

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

De fapt astea nu sunt replicile lui bendeac.sunt copii dupa replicile altora. Faza cu "sa te chis in freza"e a aluia spart la mare,mai aveau ale telecomadatilor, ale lui gigi becaly, mai bine cauta fraze comice spuse de persoanele dupa care sunt reproduse frazele lui bendeac si te asigur ca sunt mult mai amuzante.Acum mai nou am vazut ca a aparut aia cu alex velea,mi se pare un rahat, intra mai bine si vezi clipuri cand spune el faze comice in realitate, sa vezi ce-ai sa razi.
Success!

| Alexino2003 a răspuns:

Ai sa te chis in freza!

| alexpaarvu a răspuns:

Vezi pe http://inpuiimei.info cele mai amuzante momente ale emisiunii In Puii Mei.