| ada_8825 a întrebat:

Cinte stie cand apare cartea Blue moon de alyson noel? fundita

Răspuns Câştigător
| Kissy123 a răspuns:

Luna Albastra in traducere este a doua carte din seria Nemuritorii de Alyson Noel.A aparut in 5 martie 2010 la editura McMillan Children's Books si are 348de pagini.Este continuarea seriei Evermore.
Eu am comandat-o de pe Book Depository pentru ca la noi intarzie foarte mult sa apara.
Lucurile s-au schimbat pentru Ever de cand s-a indragostit de Damen.Dar pe masura ce puterile ei cresc, puterile lui Damen se diminueaza.Panicata de gandul pierderii lui, Ever gaseste o cale de acces in Tinutul Verii, unde descopera trecutul crud al lui Damen si accidental descopera o modalitate de a se intoarce in timp.Acum isi poate salva familia de la accidentul care le-a curmat vietile.Este tot ce si-ar putea dori-asa cum este si Damen, iar Ever trebuie sa aleaga intre ei...