| Mal5 a întrebat:

Cum as putea sa fac benzi desenate pe calculator? Imi trebuie la un proiect! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Koyzu a răspuns:

Păi ai nevoie de mult talent la desen sau să cunosti tehnici de desenare manga/comics. Ai nevoie de Photoshop şi de o tabletă grafică in care să desenezi manga/comics-ul. Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...teoretic ti-ar trebui o tableta grafica dar daca e urgent...
http://www.animatoon.es/ - animatoon
Sau speed paint

| Frosch a răspuns:

Poti folosi programul SAI, si daca esti putin talentat sau ai antrenament poti face ceva reusit si fara o tableta grafica