| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Daa.Mai am o intrebare (tot in legura cu, comicurile) pentru cei care folosesc Linux (uneori, mai tot timpul nu conteaza). Cei care au TuxPaint (daca aveti si in Windows puteti raspunde) daca am facut un desen, cum pot sa il salvez intr-un fisier si sa-l pun in imgur? Intreb deoarece in TuxPaint am mai multe posibilitati pentru comicuri. In TuxPaint imi ies mai reusite, deoarece am o gramada de chestii. Puteti sa ma ajutati? Merci mult!

1 răspuns:
| 1ce a răspuns:

Uita-te sus in stanga pe butonul "File", apoi o sa iti arate mai multe bare(sa le zicem asa) o sa fie "save" si "save as" si altele. Poti sa dai pe "save as".