| Anime1000 a întrebat:

Dati-mi si mie lista voastra de anime gen Zetsuen No Tempest. Funda

2 răspunsuri:
| Mizume a răspuns:

Sword Art Online... e super anime-lu, ti-l recomandbig grin
Genul seriei: Acţiune, Aventură, Fantezie, Romantic
Descriere:
Prinşi într-o realitate virtuală MMORPG, Aincrad Online, 10000 de jucători luptă pentru vieţile lor.
Povestea are în atenţie ghinioanele şi aventurile celui mai îndemânatic spadasin al lumii virtuale, Kirito. Împreună cu prietenii săi spadasinul singuratic încearcă să termine jocul, care în schimb le va elibera minţile prinse în Aincrad.

| seigi123 a răspuns:

Mariano...