| YoYoJuSt4U a întrebat:

Dati-mi si mie niste bancuri, dar sa nu fie seci, cele mai amuzante primesc funda!

Răspuns Câştigător
| xXPsychO983 a răspuns:

1. Bula se duce la scoala si invatatoarea il intreaba pe Bula :
INVATATOAREA - Bula, ce ne da oaia?
BULA sickLapte, carne si lana.
Invatatoarea sickBravoo! Auzi Bula, ce ne da porcul?
BULA sickcarne.
Invatatoarea : - Bravo Bula. Ce ne da vaca?
Bula : - Pai, teme...

4 răspunsuri:
| dadasssssssss a răspuns:

Http://www.google.ro/
Intreaba-l pe nea google...am auzit ca stie multe bancuri.;)

| Predat0r a răspuns:

Bula merge pe strada bla...bla...bla asa-i cai comic?

| Mdiidn a răspuns:

Un zgrcit se duce la benzirie zice. cat costa un litru de benzina. 50 de lei domnule. atat de scumpa dar o picatura. gratis. atunci picuram si mie zece litri.

| mariap2011 a răspuns:

Eu daca vreau sa ma amuz intru pe http://www.dailycotcodac.ro/
foarte misto site-ul, doar ca textele sunt mai lungi decat clasicele bancuri cu bula :D