| RorySan a întrebat:

Este frumos anime-ul Katekyo-Hitman-Reborn?
Merita vazut si daca ati vrea ati putea sa-mi dati o idee despre ce este vorba
funda

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Deste destul de frumos big grin
Merita vazut deoarece este foarte amuzant si plin de actiune, la inceput pare neserios, dar cu cat avansezi in poveste nu o sa mai fie asa.
In acest anime este vorba despre un baiat Tsuna care nu este bun la nimic(exp:invatat, sport...etc) asa ca mama lui ii ia un profesor particular care se dovedeste a fi un asasin experimentat in forma unui bebelus care a venit sa-l antreneze pentru a deveni urmatorul sef al unei mari familii din mafie.De aici incepe intreaga poveste laughing)