| roby223 a întrebat:

Fanii Naruto Shippuden:
Episodul 479 a fost ultimul sau vor mai urma si altele

6 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Din cate stiu vor mai fi cateva dar nu sunt sigur cate vor mai fi

| Devilgrim a răspuns:

Episodes: Unknown.

| Blacky6 a răspuns:

Din cate am observat in ultimul episod nu vor mai fi multe, as aproxima undeva la maxim 3-5 (parerea mea)

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Dupa parere mea naruto va mai continua o peioada daca respectau manga ar fi fost terminat prin februarie martie de asta nu pot spune cate episoade mai sunt.Ce este sigu ca va mai continua pana in 2017

| Alexischan a răspuns:

Din decembrie o sa reapara episoade

| Nicholas_Dobre_1995 a răspuns:

Osa mai apara episoade nu te ingrijora nau timp animatori si traducatori din Romania ca asa e.