| Larisssaa a întrebat:

Funda cine imi spune un banc amuzant rolling on the floor iar restul care sunt destul de amuzante primesc vot :*:* big grin

Răspuns Câştigător
| vasy0693 a răspuns:

Doua blonde intr-un lift. Dintr-o data liftul se blocheaza, ele crizate incep sa strige:
- Ajutor(prima)
- Ajutor(a doua)
Si tot asa la care una la un moment dat:
- Fata, proasto hai sa strigam amandoua simultan.
- Bine.
Peste cateva secunde:
- Simultan, simultan!

funda pls

10 răspunsuri:
| Larisssaa explică:

Asa cum am spus am dat la un raspuns funda si la celelalte votwinking daca mai aveti bancuri spuneti-mi-le dau inca vot happy

| Konata a răspuns:

Care este diferenta dintr-o sticla si o femeie?
Ca sticla o vrei plina si femeia o vrei goala!

Dece oamenii negrii au talpile de la picioare si de la maini albe?
Deoarece au stat in patru labe cand au fost vopsiti!

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Un cersetor vede o bunicuta pe plaja.
- Va rog, senora, implora sarmanul.Nu am mancat nimic de 24 de ore!
- Perfect! raspunde dulce bunicuta.Acum nu va mai trebui sa-ti faci griji ca vei avea crampe cand o sa faci baie in mare.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Din cauza recensiunii, pentru a economisi costurile la energie, luminita de la capatul tunelului va fi stinsa. Semnatbig grinumnezeu

| eumisha28 a răspuns:

Banc sigur imi dai funda

| andreistr a răspuns:

Uita-te pe... http://www.statusuri.ro/ aici gasesti toate staususurile de care ai voie :X pa pa :-h

| andreistr a răspuns:

Scuze am uitat cati trebuie bancuri si nu satusuri scuze big grin puppy dog eyes

| goodyke a răspuns:

Iepurasul, cu un uscator de par in mana agreseaza Omul de Zapada:
-Ok, omule! Nu fa miscari bruste, da-mi nasul si promit ca nimeni nu va fi ranit!laughing

| zacvaca a răspuns:

Ce este verde si bate la usa?

un castravete tupeist

| zacvaca a răspuns:

Basescu se duce intr-un sat si intreaba un om :
-mai tu nu stii cine sunt eu
-nu stiu
- pai eu apar pe toate posturile televiziunii
-mai sa fie ca doar n-oi fi COCA -COLA