| RoseRosee a întrebat:

Hei...as vrea cateva animeuri de dragoste cu baieti mai indrazneti gen Usui Takumi.In afara de: Kaichou wa-maid sama,Tonari no kaibutsu-kun, Sukkite ii na y.o

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Vai vai vai. Ce liste, in care unele anime-uri n-au nici o legatura cu intrebare.
Iti propun cateva:
- Nana
- Paradise Kiss
- Ouran Koukou Host Club
- Uta no Prince-sama (2 sez)
- Hana Yori Dango
- Itazura na Kiss
- Kaikan Phrase
- Skip Beat

Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai Yori Aoshi, Ai Yori Aoshi - Enishi, Air Gear, Aquarion, Arc The Lad, Avatar the last Airbender, Ayakashi, Ayashi no Ceres, Baki The Grappler, Basilisk, Berserk, Black Butler, Black Lagoon, Blade of the Immortal, Blassreiter, Bleach, Blue Seed, Burn Up W, Buso Renkin, Chobits, Chrome Shelled Regios, Clannad, Clannad After Story, Claymore, Code Geass R1, Code Geass R2, Cowboy Bebop, D.Gray-man, Dance in the Vampire Bund, Darker Than Black, Death Note, Demon King Daimao, Descendants of Darkness, DN Angel, Dragonaut The Resonance, Durarara!, E's Otherwise, Eden's Boy, Elemental Gelade, Elfen Lied, Fate Stay, Night Flame of Recca, FLCL, Freedom OVA, Fruits Basket, Full Metal Panic! 1, Full Metal Panic! 2, Full Metal Panic! 3, Fullmetal Alchemist, Fushigi Yuugi, GANTZ, Get Backers, Ghost Hunt, Glass Fleet, Great Teacher Onizuka, Grenadier, Guin Saga, Gungrave, Gurren Lagann, HackSIGN, Hakkenden, Hellsing, Hero Tales, Heroic Age, HOLiC, Ichigo 100%, Initial D, Innocent Venus, InuYasha, Jigoku Shoujo - Hell Girl, Jyu-Oh-Sei, Kannazuki no Miko, Kaze no Stigma, Kaze no Yojimbo, Kenichi The Mightiest Disciple, Kiba, Kurau, Linebarrels of Iron, Love Hina, Macross, Marmalade Boy, Martian Successor Nadesico, Mew Mew Power!, Midori Days, Monster, Mushishi, Nabari No Ou, Naruto, Naruto Shippuden, Nightwalker, Ninja Scroll, Noein, Orphen, Outlaw Star, Peace Maker Kurogane, Phantom, Please Teacher, Please Twins, Project Arms, Rave master, Romeo x Juliet, Ronin Warriors, Rune Soldier, s-Cry-ed, Saiunkoku Monogatari, Sakura Diaries, Samurai Champloo, Samurai Deeper Kyo, Samurai X, Scrapped Princess, Sengoku Basara, Shakugan No Shana, Shingetsutan Tsukihime, Shingu, Shounen Onmyouji, Shuffle!, Shura no Toki, Slayers, Soukyuu no Fafner, Soul Eater, Speed Grapher, Spice and Wolf, Spiral, Stars Chronicles, Steel Angel Kurumi, Suzuka, Tears to Tiara, Tenchi Muyo, Texhnolyze, The Third, The Twelve Kingdoms, The Wallflower, This Ugly Yet Beautiful World, Tokko, Tokyo Majin.

Sper sa iti placa!

| I04n4 a răspuns:

Brothers Conflict
Inu X Boku SS
Diabolik Lovers
Uta no Prince-sama
Ouran Highschool Host Club
DN Angel
Toradora
The World God Only Knows
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Kami-sama Hajimemashita
Itazura na Kiss
Zero no Tsukaima
Mashiro-iro Symphony
Amnesia
MM!
Fruits Basket
Astea imi vin in minte acum cu baieti mai "indrazneti".

Dar poti vedea si:
Myself; Yourself
Nana
Sankarea
Rosario+Vampire
Sola
Sakurasou no pet na Kanojo
Karin
Golden Time
Nagi no Asakura
Mayo-Chiki
OreShura
Mashiro-iro Symphony
Lovely Complex
Kimi ni Todoke
La Corda D'oro
Romeo x Juliet
My HIME
Itsuka Tenma no Kurousagi
Kore wa Zombie Desu ca?
Suzumiya Haruhi no Yuutsu
Suzuka
Bakuman
Paradise Kiss
True Tears
Special A
Clannad
Fortune Arterial: Akai Yakusoku
Gift: Eternal Rainbow
Kodomo no Jikan
Princess Resurrection
Ro-Kyu-Bu!

| QueenysArt a răspuns:

Diabolik Lovers, Lovely Complex, mie astea mi-au placut cel mai mult