| yoadeea a întrebat:

Heloooooooo TPU! stiti vreun anime asemanator cu durarara? si descrieri please!
P.S. : care vi s-a parut voua cel mai draguț personaj? eu cred ca Shizuo.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

De la același autor...Baccano.
Nu pot spune că au foarte multe lucruri în comun (dacă nu luăm în calcul personajele nebune și parola celor de la The Dollars. este ''baccano"), dar merită văzut.
În ceea ce privește personajul preferat (cel mai drăguț personaj), nu mă pot decide... Izaya sau Shizu-chan, cum nu pot alege între Tom și Jerry