| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o intrebare stiu ca o sa sune ciudat, dar o postez.

Voua vi s-a intamplat sa va placa o fata din desene animate?

Eu da, mi-e imi place de Daphne din Scooby-Doo!
stiu ca ea nu exista, dar na mi-e imi place de ea.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mie mi-au placut mai multe fete din diferite jocuri video laughing

| Xenoverse1 a răspuns:

Si mi-e imi place de Clover din spioanele

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Tinerii Titani au avut efectul asta, nu ai idee cati fani are Raven in America si peste.

| Vandal a răspuns:

Sincer eu nu-mi amintesc sa fi patit asa ceva vreodata, doar cred ca poti sa te ajut sa treci peste sau cel putin cred. Prima data, chiar trebuie sa faci pe obsedatul laughing Poti sa o desenezi, daca nu esti bun la asta pui foaia pe ecran, Wallpaper-uri, adica stiu ca un prieten s-a "indragostit" de Erza din Fairy Tail si cam asa a reusit el sa treaca peste.
Nu stiu cat am ajutat sau poate te-am incurcat mai mult, eh, scuze preventiv. laughing