| danahh a întrebat:

Hey! Maine este 1 Aprilie nu stiu ce farse sa le fac prietenilor, colegilor, profesorilor funda care sunt mai tari

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

1. Pune o folie de plastic transparenta la toaleta intre vas si colac. Noaptea e cel mai bun moment, ca sa nu fie remarcata. Apoi cand cineva o sa mearga la toaleta… Surpriza! Dar fii atent si nu face farsa asta decat daca esti pregatit sa cureti pe urma… si cu siguranta vei avea ce curata!
2.Ai auzit de lipici Siko? Deci ala daca iti scapi pe degete nu le mai dezlipesti.IN fine.Deci iei o moneda de preferabil de 50 bani si o lipesi cu Siko sau un alt lipici ff bun Super Glue sau Uhu Likid.O lipesti de ciment si te faci ca scapi ceva le zici prietenilor sa iti ridice monedalaughingsi lasa-i sa-si rupa unghiilerolling on the floor
3.De dimineata cand mergi la scoala te prefaci ca ti`e rau apoi spui cate doare capul si intr-un final Lesini! Cand se aproprie cineva de tine tipi si il sperii happy.
4.Eu am facut asta unui coleg de`al meu.Am luat niste rame si ii le-am pus in sertarhappy.Sau de preferabil o radasca moarta laughing.
5. Punga cu faina sub perna happy.
FUNdiTSsa? plz

1 răspuns:
| tomyk a răspuns:

Daca cineva din casa de la tine bea lapte poti face o super farsa:pui colorant alimentar noaptea cand toata lumea doarme si dimineata vor avea o surpiza colorata(colorantul sa nu fie toxic)2: pui multe ceasuri alarme la ora 6 dimineata in camera unei victime si se va scula de dimineatalaughing.3:cumperi o sticla de suc de 2, 5 l si pahare cati colegi ai in clasa, dar nu duci sticla pur si simplu ci pui multa sare in el si la scoala incerci sa/i faci pe toti sa bea in accelasi timp.Vor avea o mutra...4:scoti baterile de la telecomanda5:daca la scoala ai o catreda misto(adica cu spatiu interior)te bagi sub ea si cand profu/profa vine ii iei de picior si tipilaughing6:clasicul biletel lipit de spatele unui coleg cu "loveste/ma"7:lipeste in fata clasei o bacnota de un leu(cu ceva puternic gen superglue) cand nimeni nu e in clasa si atunci cand vin ahaaaa.sa vezi ce faza fac cand se rupe bacnotalaughing)