| nicole24 a întrebat:

HEY! scuzati categoria. Vroiam sa va intreb ce parere aveti de faptul ca yahoo a cumparat tumblr.

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Am auzit de asta, însă nu este nimic oficial.De asemenea dacă cei de la Yahoo îl cumpără, plănuiesc să lase Tumblr să funcţioneze în continuare drept o afacere independentă. Deci nu vor schimba nimic, decât proprietarul oficial al site-ului.Sincer nu am nici o problemă cu Yahoo achiziţionând Tumblr atât timp cât nu-l vor schimba sau îl vor închide(precum alte site-uri pe care le-au cumpărat), dar tot îl prefer pe David Karp drept director, până la urmă el l-a creat.

3 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Nici nu stiam asta dar nu preaa imi place ideea.

| bogdan133 a răspuns:

Nu e deloc bine... pacat s-a zis cu tumblr.

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Ce? What? ...Nu mi se pare corect.In curand Tumblr se va transforma in chat.