| CRISTI435 a întrebat:

chiar am nevoie sa imi raspundeti si mie la o intrebare dau FUNDA, sunt din Craiova si vreau sa dau proba pentru marin sorescu pe profil de grafica si as dori sa stiu si eu in ce consta proba, please chiar e urgent big grin

1 răspuns:
| xD3nnysX a răspuns:

Citeste asta cu mana pe mouse si luni vei fi sarutat | a si vei avea noroc. Daca nu pui asta in 20 de comm mama ta va murii.O fata nu a crezut si in 365 de zile mama ei a murit.Si eu am citit_o de la cineva si trebuie sa o fac.