| Nanami利 a întrebat:

Cine stie o manga de dragoste faina?(cu baieti care sa arate binehee hee )
Cel mai mult mi-a placut;
-Kamisama hajimemashita
-Black bird
-Dengeki daisy
-Inu x boku ss
-Koyoi kimi to kiss no chighiri
-Akuma to dolce
-Beast master
-Kaichou wa maid-sama
Deci vreau ceva in genu` la una dintre ele; D

Funda!^^

6 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Ok, o sa incep cu niste manga-uri shounen-ai/yaoi foarte dragute, cu baieti frumosi xD :
Hana no Mizo Shiru
Seven Days
Kasa no Shita, Futari
Kimi Note
Starlike Words
Recipe no Ouji-sama
Koisuru Boukun
Love Stage

Si acum manga-uri -normale- romance:
Hiyokoi
SLH (Stray Love Hearts)
Fujoshi Kanojo
Hibi Chouchou
Karin
True Love
Ookami Shoujo To Kuro Ouji

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Koizora

| airaad a răspuns:

Le-am citit pe toate, toate au fost geniale dar este unul care le intrece pe toate laughing :
Kyou koi wo hajimemasu-pana acum mi se pare cel mai genial manga romantic si crede-ma, am citit multe laughing Chiar merita sa il citesti.Pana acum are aproape 100 de capitole deci chiar ai ce citii laughing. Daca vrei ceva mai scurt, scris tot de Minami Kanan:
Rhapsody in heaven
Honei x honey drops
Chain of Pearls

Daca vrei o poveste interesanta la care o sa plangi, iti recomand:Boku no hatsukoi kimi ni sasagu

| Everithyng1922 a răspuns:

Yaoi: Junjou Romantica, Okane Ga Nai, Kohitsuji Project, You're my loveprize in Viewfinder, Love Stage! sunt printre cele mai bune.
Love/romance : They are my noble master, Inuiasha, Blood+
Drama/supranatural : One peace, Dance in the Vampire Bund

| Kidomaru a răspuns:

Vampire Knight

| Miko_Miko_2000 a răspuns:

Poti incerca mangaul Bokura no pink.Este foarte dragut si romantic plus baieti care arata super.Pot sa zic sincer ca este mangaul meu pref happy
Funda.