| bennykid a întrebat:

scrieti aici niste glume si replici haioase... (fara bancuri) Funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| annemary_6392 a răspuns:

Elevul nu arunca cu creta; studiaza legile gravitatiei
elevul nu copiaza la test; el discuta cu prietenii
elevul nu se joaca cu mustele; le studiaza...
nu mai tin minte...

de ce veverita are coada la spate?,?, pentru ca in fata sta ea
si sunt mai multe... intra pe google...

9 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

Baaai, comic-uri...sti u d'alea desenate

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Chestia amuzanta la replica asta este ca pot sa te fac prost ca ne-ai bagat porcarii la Comics si totusi va fi prea tarziu sa te opresti din citit!

| Doodă a răspuns:

Comicuuuuri, copchile, comicuuuuri!
Ce **** mea nu înţelegi!?!
Maaaaarş cu glumele taleeee!
Du-te la T\A nu aici!

| georgesur a răspuns:

Cel ce rade la urma,... este mai incet la minte.

Inainte eram mereu indecis. Acum nu mai sunt asa sigur.

Invata din greselile parintilor: foloseste prezervativul!

Puritanism: teama ca cineva, undeva, s-ar putea sa fie fericit.

Unii beau din fantana cunoasterii. Altii fac gargara.

Dumnezeu sigur iubeste prostii. Altfel nu ar fi creat atat de multi.

| Alleecs a răspuns:

Nu mai suportangry...ce legatura vezi tu intre intrebarea care ai postat-o si categoria?

| MangekyouSharingan a răspuns:

Roxytza cred ca toata Romania stie de desenele alea idioate d p net

| Roxytza_1134 a răspuns:

Pai preferta mea este :
"Mo: AAtunci sa sugi o ceapa!
F.O.C.A: Pai vezi mai ciorbistule de ce sunt singurul tau prieten?
Mo: Iluzii, mai am unul!
Mo catre Walle: Vale, vale, eu iti instalez un webcam si tu numai te dezbraci...totu'i pa internet, numai pa internet"
uitate de fapt la robotzi pe youtube laughing...razi de mori rolling on the floor

| Rosalline a răspuns:

La scoala, elevii primesc ca tema sa faca o compunere despre dragostea de tara. Cea mai frumoasa compunere a fost a lui Bula.
El a descris o intamplare legata de pisoii pe care pisica sa i-a fatat de curand. Bula le-a pus in fata doua strachini cu lapte, pe una a scris Romania si pa cealalta Germania si pisoii s-au dus toti la strachina pe care scria Romania.
- Bravo, Bula! Frumoasa compunere! exclama invatatoarea entuziasmata. Te rog sa citesti compunerea si cand vom avea inspectie.

Dupa cateva saptamani a venit inspectia. Bula e pus sa citeasca compunerea, dar de data asta pisoii merg direct la strachina pe care era scris Germania.

Contrariata, invatatoarea intreaba:
- Cum asa, Bula? Parca acum cateva saptamani pisoii au mers la strachina pe care scria Romania!
- Asa-i, doamna, dar intre timp au facut ochi!

Pe scarile Parlamentului, o doamna se impiedica si cade. Basescu aflat in apropiere, o ajuta sa se ridice si o conduse la biroul unde avea treaba.
- Cum as putea sa va multumesc? zise doamna la despartire.
- Votandu-ma pe mine si PDL-ul la viitoarele alegeri!
- Ma scuzati va rog, dar cand am cazut, m-am lovit la genunchi, nu la cap!

Procesul integrarii in UE, presedintele Ungariei, cel al Bulgariei si cel al Romaniei sunt supusi unor probe. Una dintre ele este sa realizeze o descriere a unui fragment de zi in care sa foloseasca cuvintele GREEN, YELLOW, PINK. Rezultate:
1. Presedintele Ungariei:
When I wake up in the morning, I feel fresh and green, I see the yellow sun and I think it will be a pink day.
2. Presedintele Bulgariei:
In the morning, I drink a yellow lemon juice. At noon, I eat a green Apple. In the evening, I watch Pink Panther at the TV.
3. Domnu’ Basescu:
Uen ai ueic ap in za morning, ai hiar za telefaun ringhing GREEN-GREEN! Sou, ai PINK ap za phone end ai sei "YELLOW?" Funda?

| bennykid explică:

Mda.aveti dreptatelaughing acum mi-am dat seama ca COMICS se refera la benzi desenate.sorry, n-am fost atent